Instytut Elektroniki. Kierownik projektu prof. dr hab. inż. Artur Rydosz
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

Stanowisko: student – 1 etat

Wymagania:

1) uczestnik studiów I stopnia w dyscyplinie bioinżynieria, mikroelektronika, elektronika
2) motywacja do pracy naukowej zarówno eksperymentalnej jak i teoretycznej oraz chęć rozwijania się w nowej tematyce związanej w projekcie
3) zaangażowanie w realizacje projektu, chęć rozwoju

Opis zadań:
Oferta dotyczy pracy w projekcie SONATA BIS -12 NCN „Badania nad możliwością realizacji bioczujników do detekcji biomarkerów cukrzycy i NAFLD otrzymywanych w technologii TWD/GLAD” (Umowa nr UMO-2022/46/E/ST7/00008).
Kandydat będzie brał udział we wszystkich zadaniach badawczych projektu, w tym w przygotowaniu czujników oraz systemu pomiarowego, w analizie wyników oraz implementacji sieci neuronowych, w biofunkcjonalizacji czujników.

Typ konkursu: NCN SONATA BIS-12
Termin składania ofert: 24.04.2024 r. godz. 23:59
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 26.04.2024 r.
Forma składania ofert: email
Warunki zatrudnienia: 01.05.2024 r.
– Umowa stypendialna – 1000 PLN/m-c
– Data rozpoczęcia: 01.05.2024 r.
– Czas trwania umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Dodatkowe informacje:

Kandydaci przystępujący do konkursu winni złożyć droga mailową na adres rydosz@agh.edu.pl następujące dokumenty:
1) życiorys (uwzględniający posiadane umiejętności, dotychczasowe osiągnięcia naukowe, odbyte praktyki i wyróżnienia)
2) zaświadczenie o uczestnictwie w studiach I stopnia
3) list motywacyjny zawierający wyraźnie ustosunkowanie się do zadań przewidzianych w projekcie
5) oświadczenie z informacją o przetwarzaniu danych osobowych wraz ze zgodą na ich przetwarzanie

Ewentualne pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Kierownika projektu:
prof. dr hab. inż. Artura Rydosza prof. AGH
Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji, AGH Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie 30-059 Kraków al. Mickiewicza 30, tel. 12 617 25 94, rydosz@agh.edu.pl