"z Przymrużeniem oka"

Mówią Ci coś nazwiska takie jak Snowden, Mitnick czy Assange? Tematyka blockchain, testów penetracyjnych, szyfrowania, funkcjonowania CERT-ów nie jest Ci obca przynajmniej ze słyszenia? A może jesteś amatorem-administratorem i tematyka bezpieczeństwa jest czymś, bez czego nie wyobrażasz sobie pracy czy hobby? Jeśli tak, to zapraszamy do nas na studia na kierunku Cyberbezpieczeństwo.

Uważaj jednak – zarówno o Mitnicku, Snowdenie, jak i Assange było bardzo głośno – wszyscy jednak znaleźli swoje miejsce po drugiej stronie kratek (albo takowe na nich ciągle czeka), czego oczywiście Tobie nie życzymy. Dlatego chcemy lepiej wykorzystać Twoje zainteresowania i przygotować Cię do działania po “jasnej stronie mocy”.

Dzięki naszym studiom otrzymasz gruntowne wykształcenie techniczne w dziedzinie teleinformatyki ze szczególnym naciskiem na aspekty bezpieczeństwa, zarówno w sieciach przewodowych, jak i bezprzewodowych – najnowszych standardach 5G, a także komunikacji w IoT. Wszystko zostanie okraszone niezbędnymi informacjami z dziedziny nauk społeczno-prawnych, a także wystarczającą dozą wiadomości z dziedziny informatyki, abyś mógł biegle integrować technologie dla bezpieczeństwa swojego (i innych).

Nie jest tajemnicą, że fachowcy związani z Cyberbezpieczeństwem są bardzo poszukiwani na rynku pracy, zarówno w krakowskiej “Dolinie krzemowej” jak i na całym świecie – nie zdziw się więc, jeśli po załadowaniu CV na serwis taki jak LinkedIn odezwą się do Ciebie potencjalni pracodawcy, do których na rozmowę rekrutacyjną będziesz musiał zaplanować wycieczkę na drugi koniec świata. A może zbudujesz swoją karierę w Polsce i będziesz swoją pracą przyczyniał się do zapewniania bezpieczeństwa naszego kraju? Zarówno sektor publiczny jak i prywatny czekają na Ciebie. I to jest właśnie najpiękniejsze – po ukończeniu naszych studiów będziesz mógł robić co tylko zechcesz i gdzie tylko zdecydujesz. Jedno jest pewne – będziesz robił rzeczy ważne i ciekawe.

Zachowaj więc spokój i aplikuj na nasze studia – cyberprzestrzeń stoi przed Tobą otworem 🙂