W zeszłym tygodniu odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych najlepszym dydaktykom AGH. Laureaci otrzymali okolicznościowe listy gratulacyjne na specjalnym spotkaniu z Panem Prorektorem ds. Kształcenia prof. dr hab. inż. Wojciechem Łużnym.

Wyróżnienie jest efektem wysokich ocen otrzymanych w ankietach studenckich za semestr letni 2022/2023.

Z ogromną przyjemnością dzielimy się informacją, że z Wydziału IEiT wyróżniono trójkę naszych pracowników, Panów:  

Dr. hab. inż. Marcina Niemca
Dr. Krzysztofa Grochota
Mgr. inż. Karola Salwika

Pan dr hab. inż. Marcin Niemiec związany jest z Instytutem Telekomunikacji. Na co dzień prowadzi przedmioty takie jak: Bezpieczeństwo Systemów Teleinformatycznych, Bezpieczeństwo Systemów i Sieci Teleinformatycznych, Cyberbezpieczeństwo. Pan Niemiec jest również opiekunem kierunku Cyberbezpieczeństwo, na które po raz pierwszy w styczniu 2024 będziemy prowadzić rekrutację na II stopień. Co warto podkreślić, w ubiegłych latach Pan Marcin zdobył Laur Dydaktyka w kategorii Wykładowca oraz Nagrodę im. prof. Władysława Taklińskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dydaktyki.

Pan dr Krzysztof Grochot związany jest z Instytutem Elektroniki. Naukowo zajmuje się elektroniką spinową. Przedmioty, które uczy to głównie przedmioty związane z programowaniem: prowadzi wykłady i ćwiczenia z Języków Programowania Aplikacji Internetowych, seminarium z przedmiotu WWW i języki Skryptowe oraz Podstawy Informatyki. Pan dr Grochot od 2 lat jest opiekunem Koła Naukowego Elektroników, wraz z którym aktywnie biorą udział w Nocy Naukowców oraz Dniach Otwartych. Jako fizyk z wykształcenia i zamiłowania od lat zajmuje się propagowaniem rzetelnej wiedzy naukowej współorganizując m.in. Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik; Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiątko; współpracuje też z Uniwersytetem Dzieci.  

Pan mgr inż. Karol Salwik jest asystentem w Instytucie Elektroniki. Zaangażowany jest w prowadzenie przedmiotów takich jak: Wprowadzenie do elektroniki, Miernictwo elektroniczne, Analogue electronic circuits (Analogowe układy elektroniczne), Symulacja układów elektronicznych, Programowanie sieciowe,  Systemy i sieci telekomunikacyjne.

Serdecznie gratulujemy!

Życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającej motywacji do dzielenia się wiedzą i pasją.

Marcin-Niemiec odbiera list gratulacyjny od Prorektora Wojciecha Łużnego
Lukasz-Salwik odbiera list gratulacyjny od Prorektora Wojciecha Łużnego

Fot. Zbigniew Sulima. Gratulacje od Pana Prorektora odbierają dr hab. inż. Marcin Niemiec oraz mgr inż. Karol Salwik