Wystartowała kolejna edycja płatnych staży EIT Food RIS Fellowships!

Studenci i absolwenci różnych kierunków wezmą udział w międzynarodowych stażach w topowych firmach z branży rolno-spożywczej. Z EIT Food RIS Fellowships zdobędą doświadczenie zawodowe oraz rozwiną swoje umiejętności. Udział w projekcie otworzy przed młodymi talentami nowe perspektywy i przyczyni się do ich wszechstronnego rozwoju w dynamicznym świecie przemysłu spożywczego.

Chcesz dołączyć do EIT Food RIS Fellowships?

Weź udział w międzynarodowym programie i rozwijaj się z najlepszymi firmami w branży. Poszukiwani są kandydaci z każdej dziedziny – przyszli liderzy i innowatorzy, którzy chcą wprowadzać pozytywne zmiany w branży żywnościowej. Niezależnie od specjalizacji, każdy może się przyczynić do transformacji rynku.

Dowiedz się więcej i aplikuj na staż na www.eitfoodrisfellowships.eu

EIT Food RIS Fellowships to same korzyści:

• doświadczenie zawodowe w czołowych firmach z branży rolno-spożywczej,
  • dopasowanie umiejętności i pasji studentów do potrzeb firm podczas staży,
  • doskonalenie praktycznych umiejętności pod okiem mentora,
  • miesięczne wsparcie finansowe w wysokości od 1500 € do 2000 €,
  • nawiązanie znajomości biznesowych,
  • poznanie innej kultury,
  • możliwość przeżycia wspaniałej przygody,

i wiele więcej.

Rekrutacja trwa do 8 marca 2024 r.

Kontakt:

mczerniakowska@wz.uw.edu.pl

Martyna Czerniakowska

EIT Food RIS Fellowships

Action Line Leader

University of Warsaw

Direct phone: +48 22 55 22 055

informatyka WIET AGH

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.