Ogólnopolski konkurs TRUMPF Huettinger na najlepszą pracę inżynierską, magisterską i doktorską

Jakie prace można zgłaszać do konkursu?

Możesz zgłosić swoją pracę, jeśli obroniłeś/-aś się w roku kalendarzowym 2023 i jeśli Twoja praca tematycznie związana jest z jedną z poniższych dyscyplin naukowych:

  • Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne
  • Informatyka Techniczna i Telekomunikacja

Przyjmujemy prace napisane w języku polskim lub angielskim.

Jakie nagrody czekają na laureatów?

Jury wyłoni 9 laureatów – po 3 autorów prac inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Informacje o wysokości poszczególnych nagród znajdziesz na stronie: http://www.trumpf.com/s/konkurs. Mieszczą się one w przedziale od 4 000 zł do 16 000 zł.

Do kiedy trwa przyjmowanie zgłoszeń?

Do 13 marca 2024 r. Do tego czasu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zebrać wszystkie potrzebne dokumenty i przesłać je na adres: konkurs@trumpf.com.

Gdzie znajdę szczegóły konkursu i jego regulamin?

Odwiedź naszą stronę konkursową http://www.trumpf.com/s/konkurs, gdzie znajdziesz regulamin i wszystkie potrzebne informacje. Zapraszamy również do kontaktu mailowego: konkurs@trumpf.com

Czym zajmuje się firma TRUMPF Huettinger?

Zajmuje się projektowaniem, testowaniem i produkowaniem urządzeń zasilających procesy plazmowe, a działalność firmy opiera się na trzech stabilnych filarach – produkcji zasilaczy, elektroniki i szaf sterowniczych. W głównej siedzibie spółki w Zielonce pod Warszawą mają jedno z największych Centrów Badawczo-Rozwojowych w Polsce, w którym zatrudniają ponad 250 inżynierów, którzy tworzą projekty, opracowują prototypy, konstruują i testują rozwiązania przed wprowadzeniem ich do produkcji.

Trumpf – Zajrzyj z ciekawości, zostań z wyboru! (zajrzyjzciekawosci.pl)