Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci jednego z członków naszej wydziałowej społeczności studenta Michała Stankiewicza.

„Michał był wyjątkowym studentem, zawsze pogodny, błyskotliwy, niezwykle pracowity. Przez ostatnie 5 lat dzielił z nami wyjątkową pasję do odkrywania niewidzialnego świata ELEKTRONIKI.  W mojej pamięci oraz wszystkich, którzy mieli okazję poznać Michała, pozostaną niedokończone dyskusje na temat dlaczego … , po co … czy można to zrobić lepiej …
To ciągłe szukanie bez Michała nie będzie już takie samo …
Dla całej społeczności akademickiej WIET AGH odejście Michała to wielki smutek oraz ból, bo gdy miłość płacze to jedynie wiara pociesza, można bowiem odejść na zawsze, ale stale być blisko”.
(dr inż. Jacek Kołodziej Prodziekan ds. Kształcenia)


 
„Michał był jedną z najmądrzejszych i najbardziej pomocnych osób, jakie dane nam było poznać.
W naszych oczach na zawsze pozostanie jako przyjaciel i ktoś, kogo będzie nam brakować przy wspólnych spotkaniach. Wraz z jego odejściem, świat stał się ciemniejszym i smutniejszym miejscem”.
(Koleżanki i Koledzy ze studiów)

Wszystkich, którzy chcieliby pożegnać Michała informujemy, że jego pogrzeb odbędzie się w sobotę 25 maja o godzinie 10.00 w kościele pw. św. Małgorzaty w Bielsku-Białej, adres ul. Karpacka 146.

Składając najszczersze wyrazy współczucia, łączymy się w bólu z rodziną, przyjaciółmi
i znajomymi zmarłego.