Zapraszamy serdecznie na Plenerowy Dzień Otwarty AGH. Po długiej przerwie wracamy do formy stacjonarnej!
Zapraszamy 21 kwietnia w godz. 9.00-15.00 na  kampus AGH
Myślisz o studiach na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH? Odwiedź nas koniecznie i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

– na kampusie AGH (teren między A2, A3 i Biblioteką Główną) w namiocie Wydziałowym przedstawiciele Koła Naukowego BIT oraz ZeroDay przygotują ciekawe aktywności i konkursy w dziedzinie informatyki oraz cyberbezpieczeństwa. Przedstawiciele Wydziałowej Rady Samorządu Studentów odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości na temat studiowania, poznasz możliwości działalności i rozwoju w tej organizacji.

– możliwość wzięcia udziału w aktywnościach w wybranych laboratoriach w poszczególnych Instytutach (Informatyki, Elektroniki, Telekomunikacji). Szczegółowy program TUTAJ.

– w części dedykowanej organizacjom studenckim spotkasz przedstawicieli naszych studentów, działających m.in. w Kole Naukowym Spectrum, którzy aktywnie wspierają E-Moto AGH oraz w Kole Naukowym Telephoners. Nie zabraknie także AGH Space Systems, aktywnie wspieranego przez naszych studentów.

Pamiętaj, 21 kwietnia (Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji) godz. 9.00-15.00.

Odwiedź AGH! Odwiedź WIEiT!

Serdecznie zapraszamy.

Dzień Otwarty AGH:

• zwiedzanie kampusu AGH (począwszy od gmachu głównego, poprzez wydziały, Bibliotekę Główną, aż po największe miasteczko studenckie w Polsce),
  • pokazy w laboratoriach,
  • zwiedzanie budynków wydziałowych,
  • spotkania ze studentami i wykładowcami,
  • prezentacja oferty kształcenia AGH oraz szczegóły dotyczące rekrutacji,
  • możliwości wyjazdów zagranicznych w ramach stypendiów i programów partnerskich,
  • perspektywy zawodowe po ukończeniu studiów w AGH
dzien-otwarty-agh

Fot. Zbigniew Sulima, Dzień Otwarty AGH 2019