Zapraszamy na Plenerowy Dzień Otwarty AGH, który odbędzie się na kampusie AGH 19 kwietnia 2024 r. w godzinach 9.00–15.00.

Myślisz o studiach na Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH? Odwiedź nas koniecznie (grupy zorganizowane prosimy o kontakt pokazywiet@agh.edu.pl) i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

– możliwość odwiedzin namiotu Wydziałowego, gdzie dowiesz się na temat studiów, poznasz możliwości działalności i rozwoju w organizacjach studenckich takich jak Wydziałowa Rada Samorządu Studentów czy Koło Naukowe Elektroników.

– pracownicy Wydziałowego Zespołu ds. Rekrutacji WIEiT podczas specjalnego spotkania wyjaśnią jak prowadzona jest rekrutacja na studia na naszym Wydziale i co jest ważne już na etapie wyboru przedmiotów do matury.

– możliwość odwiedzenia Laboratorium montażu systemów elektronicznych (OBEJRZYJ FILM); Laboratorium fotowoltaicznego oraz Laboratorium optoelektroniki (OBEJRZYJ FILM) działających w Instytucie  Elektroniki, a także Laboratorium sieci światłowodowych (OBEJRZYJ FILM) i Laboratorium sieci komputerowych i cyberbezpieczeństwa działających w Instytucie Telekomunikacji.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

– w wirtualnej części wydarzenia nasz Wydział reprezentować będą prof. dr hab. inż. Artur Rydosz z Instytutu Elektroniki oraz dr hab. inż. Marek Natkaniec, prof. AGH z Instytutu Telekomunikacji.

– w części dedykowanej organizacjom studenckim spotkasz przedstawicieli naszych studentów, działających m.in. w Kole Naukowym Spectrum (OBEJRZYJ FILM), którzy aktywnie wspierają E-Moto AGH oraz w Kole Naukowym Telephoners

Odwiedź AGH! Odwiedź WIEiT!

Dzień Otwarty AGH:

• zwiedzanie kampusu AGH (począwszy od gmachu głównego, poprzez wydziały, Bibliotekę Główną, aż po największe miasteczko studenckie w Polsce),
  • pokazy w laboratoriach,
  • zwiedzanie budynków wydziałowych,
  • spotkania ze studentami i wykładowcami,
  • prezentacja oferty kształcenia AGH oraz szczegóły dotyczące rekrutacji,
  • możliwości wyjazdów zagranicznych w ramach stypendiów i programów partnerskich,
  • perspektywy zawodowe po ukończeniu studiów w AGH
dzien otwarty lab montazu

Dzień Otwarty AGH 2023. Wizyta uczniów w laboratorium montażu systemów elektronicznych. Fot. Z. Korzeń