wyjazd integracyjny dla studentów pierwszego roku

Na przełomie września i października grupa ponad 100 osób brała udział w wyjeździe integracyjnym eStart 2022xVirtusLab!
W piątek tj. 30 września uczestnicy wytrwale zdobywali szczyty górskie, a wieczorem królowie mikrofonu przejmowali scenę na karaoke.
W sobotę 1 października bardziej doświadczeni studenci przygotowali dla koleżanek i kolegów z I roku grę terenową, dzięki której mogli się jeszcze lepiej poznać i spędzić wspólnie czas!
W nocy do późna uczestnicy wyjazdu integrowali się śpiewając przy ognisku.
Tradycyjnie wyjazd integracyjny odbywał się w urokliwych okolicznościach przyrody w Rycerce Dolnej. Głównym organizatorem jest niezmiennie od lat Wydziałowa Rada Samorządu Studentów.
Życzymy studentom, którzy właśnie rozpoczynają przygodę z AGH i naszym Wydziałem powodzenia i radości z nadchodzącego roku akademickiego!