VII edycja Programu stażowego "Energia dla Przyszłości"

Ministerstwo Klimatu i Środowiska, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zapraszają wszystkich zainteresowanych sektorem energetycznym na roczny staż.

W programie mogą wziąć udział studenci i absolwenci uczelni technicznych. Każdy stażysta otrzyma wynagrodzenie w wysokości 4 000 zł brutto miesięcznie przez okres 12 miesięcy.

Program stażowy trwa 12 miesięcy i będzie realizowany od października 2022 r. do września 2023 r.  w siedzibach 4 spółek energetycznych zlokalizowanych w różnych miastach na terenie całego kraju, w tym m. in. w Warszawie oraz w siedzibie Ministerstwa Klimatu i Środowiska w Warszawie.

Termin składania aplikacji: od 29 czerwca 2022 r. do 29 lipca 2022 r.

W procesie naboru na staż zostanie wyłonionych maksymalnie 32 kandydatów, którzy uzyskają najwyższą punktację. Podstawą decyzji o przyjęciu na staż będą formalne i merytoryczne kryteria wyboru kandydatów.

Szczegółowe warunki i zasady udziału w programie znajdziesz TUTAJ