OFERTA WSPÓŁPRACY - TESTER APLIKACJI

W związku z realizacją projektów rozwojowych finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na stanowisku Tester aplikacji

Termin składania ofert: nabór ciągły

Forma składania zgłoszeń: CV na adres e-mail support@fslab.agh.edu.pl

Forma zatrudnienia: umowa cywilno-prawna, możliwość podjęcia współpracy w zakresie min. 2/5 etatu

Wymagania:

  • ogólne pojęcie o zakresie pracy testera i procesie testowania aplikacji
  • sumienność, dokładność, chęć uczenia się
  • mile widziane umiejętność programowania, szczególnie w jednym ze skryptowych językach programowania (JavaScipt, Python)
  • mile widziana znajomość Selenium i umiętność programowania testów z użyciem Selenium WebDriver

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie scenariuszy testowych na podstawie wymagań funkcjonalnych
  • realizacja testów aplikacji – testy manualne i automatyczne
  • opracowanie raportów z testów uwzględniających wykryte błędy oraz propozycje usprawnień funkcjonalnych i ergonomicznych
  • ścisła współpraca z analitykami i programistami w kontekście identyfikacji, zgłaszania i usuwania błędów