OFERTA WSPÓŁPRACY - ANALITYK SYSTEMOWY

W związku z realizacją projektów rozwojowych finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na stanowisku Analityk systemowy

Termin składania ofert: nabór ciągły

Forma składania zgłoszeń: CV na adres e-mail support@fslab.agh.edu.pl

Forma zatrudnienia: umowa cywilno-prawna, możliwość podjęcia współpracy w zakresie min. 2/5 etatu

Wymagania:

  • znajomość podstawowych technik modelowania wymagań
  • mile widziana znajomość oprogramowania do projektowania interfejsów użytkownika (np. Axure, Adobe XD, Figma, Balsamiq Mockups)
  • znajomość narzędzi pracy zespołowej (Confluence, Jira)

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań dla projektowanych systemów analitycznych
  • zarządzanie wymaganiami dla dużych systemów informatycznych
  • projektowanie interfejsu graficznego w kontekście poszczególnych scenariuszy użycia
  • ścisła współpraca z przedstawicielami użytkowników końcowych w celu pozyskania wymagań oraz weryfikacji projektów realizowanych systemów
  • ścisła współpraca z zespołem programistów i testerów w celu weryfikacji zrealizowanych elementów systemu