społeczność wydziału bierze udział w erajdzie w muszynie

W piątek 27 maja 2022 r. nad ranem z Krakowa wyruszyły 4 autokary z uczestnikami tegorocznego eRajdu – czyli jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu Wydziału.
Tegoroczna edycja 3-dniowego studenckiego wyjazdu w góry odbędzie się w klimatach greckich mitów.
Organizatorzy rajdu tj. Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WIEiT bardzo dbają o program wydarzenia.
Jest zawsze duża dawka ruchu podczas górskich wypraw czy turniejów sportowych, ale nie brakuje także wspaniałej rozrywki w postaci karaoke, czy biesiad przy grillu/ognisku.
Uczesticy będą korzystać z atrakcji w miejscowości Andrzejówka w Muszynie. Jest to urokliwy przysiółek położony w malowniczym zakolu rzeki Poprad. Zarówno miejsca jak i doborowe towarzystwo to zdecydowanie gwarancja niezapomnianych chwil i tego uczestnikom serdecznie życzymy.
Partnerem wydarzenia jest firma VirtusLab.

wycieczka podczas eRajd WIEiT

fot. archiwum WRSSWIEiT