XXXIV edycja Konkursu o Nagrodę Imienia Profesora Władysława Taklińskiego

Jury w Konkursie o Nagrodę Imienia Profesora Władysława Taklińskiego wyłoniło zwycięzców XXXIV edycji Konkursu i przyznano w roku 2021 dwie równorzędne nagrody II stopnia dla Pracowników Wydziału IET.

Nagrody otrzymali:

• prof. dr hab. inż. Bogusław Cyganek z Instytutu Elektroniki, za opracowanie nowatorskich metodyk nauczania podstaw informatyki i języków programowania dla studentek i studentów kierunków technicznych oraz autorstwo podręcznika „Introduction to Programming with C++ for Engineers” wydanego przez wydawnictwa Wiley-IEEE;
  • dr hab. inż. Marcin Niemiec, prof. AGH z Instytutu Telekomunikacji, za wprowadzenie nowatorskiej metody kształcenia studentek i studentów kierunków informatycznych poprzez udział w debatach oksfordzkich oraz przygotowanie i prowadzenie szeregu nowych przedmiotów z dziedziny bezpieczeństwa sieci i systemów teleinformatycznych wraz z opracowaniem materiałów dydaktycznych.

Gratulujemy sukcesu!