Społeczność Wydziału spotkała się na ePikniku

We wtorek 14 czerwca br. w godzinach południowych społeczność Wydziału miała okazję spotkać się na organizowanym przez Wydziałową Radę Samorządu Studentów wydarzeniu plenerowym ePiknik. Na uczestników czekały kiełbaski, orzeźwiająca lemoniada, przygotowano też zabawy i gry planszowe.

Na wydarzeniu prezentowały się organizacje studenckie jak EESTEC AGH Kraków, BEST AGH Kraków, IAESTE AGH oraz koła naukowe: EMoto AGH, Telephoners, Bit.

Wydarzeniu towarzyszyła akcja charytatywna dla studenta AGH – Dominika. Goście mogli wspomóc zbiórkę poprzez zakup gadżetów.

Jak podkreślają inicjatorzy tego tradycyjnego wydarzenia – „ePiknik jest ostatnią okazją do poczucia studenckiej atmosfery błogości i spędzenia czasu w miłej atmosferze – potem już tylko sesja!”.

Fot. Joanna Roczniewska-Cieślik

epiknik