Tegoroczny rajd odbył się w ostatni weekend maja. Frekwencja tradycyjnie nie zawiodła i nad ranem w piątek 250-osobowa grupa wyjechała w kierunku Muszyny. Wśród uczestników znaleźli się także pracownicy Wydziału w tym kadra zarządzająca.

Jak na rajd przystało nie zabrakło wędrówek górskich, kultowych “Igrzysk”, oraz “Niespodzianki Dziekańskiej” – tegoroczne zadanie polegało na zbudowaniu lądownika kosmicznego z materiałów takich jak: gastronomiczny talerz papierowy, dwie słomki, patyki do szaszłyków, 2 kartki oraz taśma klejąca. Wymyślne konstrukcje musiały następnie wykonać lądowanie na płycie chodnikowej z wysokości 1. piętra. Wyczyn był nie lada prosty biorąc pod uwagę, że w lądowniku zasiadał dość wymagający pasażer – kurze jajko.

Wspaniałe krajobrazy, górska atmosfera, świeże powietrze, zabawy, integracja i niekończące się rozmowy do białego rana – już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!

Za organizację tradycyjnie odpowiadała Wydziałowa Rada Samorządu Studentów.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia aktywności studentów, którzy regularnie organizują różnego rodzaju aktywności dla społeczności studenckiej na Facebooku oraz na Instagramie.